Main Menu
Financieringsvormen
Financieringsdoelen
Berekenen
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland
In bedrijfsverzamelgebouw De Constructie in Leerdam heb je als ondernemer of ZZP’er de mogelijkheid om een nieuwe bedrijfsruimte, business unit of opslagbox te kopen.
Financieringsgilde staat voor je klaar om je te helpen met de juiste financiering, zodat je zonder zorgen je droom kunt realiseren en je bedrijf kunt laten bloeien.
Voor ondernemers en ZZP’ers die hun bedrijf naar een hoger niveau willen tillen, biedt De Constructie in Leerdam een ongeëvenaarde combinatie van locatie, bereikbaarheid en flexibiliteit. Met zijn strategische ligging, uitstekende connectiviteit, en divers aanbod aan bedrijfsruimtes, is De Constructie dé plek waar uw onderneming kan groeien en bloeien.
✓ Binnen enkele minuten op de A2, A15 en A27
✓ Bereikbaar met het OV
✓ Utrecht, Den Bosch en Gorinchem op minder dan 30 minuten rijafstand.
✓ Centraal gelegen op het industrieterrein van Leerdam
De hoogte van je mogelijke financiering hangt als eerste af van je gebruik. Wanneer je de unit zelf gebruikt is een financiering tot 90% van de waarde goed mogelijk. Wanneer je de unit verhuurd vragen geldverstrekkers meer eigen inbreng van gemiddeld 25 tot 40%.
Daarnaast is het natuurlijk van belang dat jouw bedrijf de rente en aflossing kan betalen uit de winst en beschikbare kasstroom. In ons advies vergelijken we daarom aanbieders ook onderling op de gevraagde aflossing om zo je maandlasten te verlagen. En kijken we naar het eventuele verschil met de huidige huisvestingskosten.
Voor de financiering van jouw bedrijfsunit In bedrijfsverzamelgebouw de Constructie Leerdam heb je de keuze uit een grote vijver van geldverstrekkers. Je kunt jouw zakelijke financiering onderbrengen bij een van de grootbanken zoals jouw huisbank of bij alternatieve geldverstrekkers, zoals crowdfunding.
De keuze hieruit hangt af van jouw wensen zoals gebruik van de unit, de inbreng van eigen geld, jouw winstgevendheid of de branche waarin je bedrijfsmatig actief bent.
Onze adviseurs kijken naar jouw totale onderneming en naar de ontwikkeling die jouw bedrijf doormaakt. Op basis daarvan laten we je zien wat voor jou de meest gunstige aanbieders zijn.
Op zoek naar een bedrijfspand? Financieringsgilde geeft je onafhankelijk advies over jouw financieringsmogelijkheden.
Dat betekent dat je financieringen van vrijwel elke aanbieder kunt vergelijken. Zo zorgen we ervoor dat alles goed geregeld is, maar ook dat je niet te veel betaalt.
Natuurlijk doen we dat in een persoonlijk advies bij jou in de buurt.
René Beerepoot en Martijn Tesselaar helpen je graag verder.
Jouw droom is mijn uitdaging!
Met ruim 20 jaar ervaring in de bancaire sector heb ik alles al voorbij zien komen. In die jaren heb ik veel ondernemers kunnen helpen bij de financiering van hun groei- en uitbreidingsplannen.
Maar ook de financiering van vastgoed in Box III, commercieel onroerend goed, onroerend goed voor eigen gebruik, auto’s, vrachtwagens, overnames, complete serverparken en de geldverstrekking van de (inter)nationale groei van SaaS-bedrijven. Het is juist die diversiteit aan vraagstukken waar ik enthousiast van word.
Als ondernemer moet je vooral bezig kunnen zijn met ondernemen, bouwen en dromen. En heb je voor die dromen een goede financiering nodig, dan is een partner belangrijk die je dat werk uit handen neemt, met je meedenkt, verder denkt én voor de beste condities zorgt.
In Rotterdam stropen we graag de mouwen op en gaan we voor de daden en niet de woorden. Als echte Rotterdammer help ik je dan ook precies op die manier. Dus kom maar op met je dromen, dan gaan we ze realiseren!
Vergelijk samen met jouw adviseur meer dan 100 producten. Ook die van je eigen bank.
In één keer succesvol door onze onderbouwing op alle belangrijke onderdelen.
Ontvang korting op je afsluitkosten, omdat wij als collectief voor je onderhandelen.
Jouw persoonlijk adviseur regelt alles voor je. Van aanvraag tot financiering.
De meeste ondernemers willen graag een persoonlijke toelichting. Deze service is kosteloos en vrijblijvend.
Ecs B.V.
Bedrijfsverzamelgebouw de Constructie bestaat uit 8 bedrijfsruimtes, 16 business units en 53 opslagboxen. De bouw start medio maart 2024 en zal naar verwachting eind 2024 opgeleverd worden. De verkoop is van start, dus ontdek snel het aanbod.
Om aan diverse behoeften te voldoen zullen we drie verschillende type units realiseren in De Constructie:
1. Business units
De 16 business units die gerealiseerd worden zijn een unieke combinatie van opslag-en bedrijfsruimte in 1. De units zijn te gebruiken voor verschillende doeleinden en verdeeld over twee
verdiepingen die verbonden zijn met een eigen trap.
2. Bedrijfsruimtes
Er zullen acht bedrijfsruimtes worden gerealiseerd variërend in grootte tussen de 44m² en 66m².
De ideale werkplek voor een ZZP’er of startup. Deze multifunctionele ruimtes bieden de mogelijkheid voor kleinschalige werkzaamheden, voorbereidingen of opslag van goederen.
3. Opslagboxen
Er worden ruim 50 garageboxen gerealiseerd, variërend in grootte tussen de 16m² en 37m². De
6 opslagboxen op de begane grond zijn ideaal voor het stallen van bijvoorbeeld een oldtimer. De opslagboxen op de eerste verdieping zijn geschikt voor het stallen van spullen of een fijne plek om jouw werk of hobby de ruimte te geven.
Bron: De Constructie Leerdam
Meer informatie
Wil je meer weten over de Constructie Leerdam of wil je de plattegrond bekijken?
Al onze reviews worden verzameld op het onafhankelijke review-platform van klantenvertellen.
Despite a number of setbacks, the interaction was always positive and constructive. The financing went through eventually and the final solution also was very smooth!
Adrian Collier - Amsterdam - 13/06/2025
Het contact met Edwin verliep erg goed. als we wat te vragen hadden konden we altijd bellen. Hij controleerde alle stukken dat was fijn.
Annelize Haasbeek - Alphen aan den Rijn - 12/06/2025
Het Financieringsgilde heeft ons zeer goed geholpen met de aanvraag van onze herfinanciering. als er vragen waren werden die correct beantwoord en we werden met raad en daad ondersteund in het hele proces
Angelique Keijsers - De Rips - 12/06/2025
Mijn financiering was snel en correct voor elkaar. Mijn dank voor dit en op naar de volgende!
Ronald van Sluisveld - Heesbeen-Heusden - 10/06/2025
Martin heeft uitstekend advies gegeven. Korte lijntjes en houd je scherp. Was een hele prettige samenwerking.
Aike - Winschoten - 10/06/2025
Martin is een fijn persoon, die zijn vak heel goed verstaat. Zijn kennis en kunde neemt hij mee in de gesprekken, houdt je scherpt en zeer goed advies geven. Als je een rapport cijfer zou moeten omschrijven, dan staat op zijn rapport uitmuntend!
Carla - Peize - 07/06/2025
Heer kanon heeft mijn project buitengewoon goed uitgevoerd, super communicatie en zat er bovenop. Bij dreiging scheefloop had hij het binnen een dag weer op de rit. Erg goed op de hoogte van de regels en weet de juiste paden te bewandelen, in een woord chapeau!
Marcel - Leek - 07/06/2025
Zakelijk financieren is keuzes maken. Wij helpen je persoonlijk met het maken van de juiste.
In een persoonlijk gesprek geven we je inzicht in hoeveel je kunt lenen en krijg je een indicatie van voorwaarden en tarieven. Natuurlijk ontvang je na afloop een vrijblijvend aanbod voor een volledige begeleiding van jouw aanvraag.
Zakelijk financieren is keuzes maken. Wij helpen je persoonlijk met het maken van de juiste.
In een persoonlijk gesprek geven we je inzicht in hoeveel je kunt lenen en krijg je een indicatie van voorwaarden en tarieven. Natuurlijk ontvang je na afloop een vrijblijvend aanbod voor een volledige begeleiding van jouw aanvraag.
Zakelijk financieren is keuzes maken. Wij helpen je persoonlijk met het maken van de juiste.
In een persoonlijk gesprek geven we je inzicht in hoeveel je kunt lenen en krijg je een indicatie van voorwaarden en tarieven. Natuurlijk ontvang je na afloop een vrijblijvend aanbod voor een volledige begeleiding van jouw aanvraag.
Hoofdkantoor
Kapoeniestraat 13
7001 CB Doetinchem
(085) 864 03 03
info@financieringsgilde.nl